Uwaga Farmaceuto!

Czy pasjonujesz się opieką farmaceutyczną? Czy marzysz o wzmocnieniu swojej wiedzy lub nabraniu pewności siebie w pracy? Właśnie dla Ciebie rozpoczyna się wspaniała okazja! We wrześniu startuje III edycja studiów podyplomowych Profesjonalna Opieka Farmaceutyczna WUM.

Jeśli chcesz rozwijać się w obszarze opieki farmaceutycznej, zdobywać nowe umiejętności i pracować nad swoim profesjonalnym rozwojem, to te studia są dla Ciebie idealne.

W programie znajdziesz:

  • Konsultacje farmaceutyczne (Nowy lek, Drobne dolegliwości, Zdrowie reprodukcyjne)
  • Przeglądy lekowe
  • Indywidualny plan opieki farmaceutycznej
  • Profilaktyka i edukacja zdrowotna

W przekazywaniu wiedzy komunikacja odgrywa kluczową rolę! Dlatego warsztaty prowadzone są z udziałem aktora, gdzie konsultacje prowadzone są pod okiem doświadczonych farmaceutów i lekarzy. Zajęcia obejmują również modelowanie konsultacji oraz ćwiczenia praktyczne, które pomagają w doskonaleniu umiejętności niezbędnych do pracy z pacjentami oraz współpracy z lekarzami.

Dodatkowo, program skupia się na zaawansowanych przeglądach lekowych oraz samodzielnym opracowywaniu Indywidualnych Planów Opieki Farmaceutycznej (IPOF). Dzięki temu uczestnicy zdobywają nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Po ukończeniu studiów otrzymasz 30 punktów edukacyjnych oraz certyfikat uznany przez Okręgową Izbę Aptekarską w Warszawie oraz Naczelnej Rady Aptekarskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z profilem studiów na stronie Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM: https://ckp.wum.edu.pl/content/profesjonalna-opieka-farmaceutyczna

Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś na stronie: https://ckp.rekrutacja.wum.edu.pl/irk/irk/strony/logowaniekandydat.html

Leave a reply