Klasyka Czechowa w nowatorskiej interpretacji Luki Percevala!

Teatr TR Warszawa zaprasza Państwa na spektakl „3Siostry” na podstawie dramatu Antona Czechowa w reżyserii Luki Percevala. Spektakl wraca do repertuaru Teatru TR Warszawa po przerwie i odbędzie się w dniach 5, 6 i 7 lipca w Nowym Teatrze przy ulicy Madalińskiego 10/16.

Dlaczego warto obejrzeć „3Siostry”?

  • Nowatorska interpretacja: Luka Perceval, uznany belgijski reżyser, odważnie dekonstruuje tradycyjne podejście do tekstu, ukazując głębię bohaterek w kontekście współczesnych wyzwań.
  • Uniwersalne tematy: Miłość, strata, pragnienie sensu i marzenia o lepszej przyszłości. „3Siostry” ukazuje, jak te emocje i potrzeby przetrwają próbę czasu.
  • Wybitna obsada: W spektaklu występują m.in. Jacek Beler, Natalia Kalita, Paweł Kruszelnicki, Rafał Maćkowiak. Maria Maj, Jacek Romanowski, Julia Wyszyńska, Małgorzata Zawadzka, Mirosław Zbrojewicz.
  • Spektakularna scenografia i muzyka: To ogromne lustro, w którym nie tylko bohaterowie dramatu mogą się przejrzeć. Genialną muzykę Karola Nepelskiego można usłyszeć za pomocą przestrzennie rozmieszczonych głośników.

Oferta specjalna dla OIA w Warszawie!

Na hasło LATO bilety na spektakl „3Siostry” dostępne są w specjalnej cenie 60 zł.

Zamówienia biletów prosimy składać mailowo: [usunięto adres e-mail]. Bilety można również zarezerwować telefonicznie (tel. 570 758 620) lub w Kasie Online Teatru TR Warszawa, podając hasło LATO.

Zapraszamy!

Więcej informacji o spektaklu:

Uwaga! Ze względu na inscenizacyjny rozmach, spektakle „3Siostry” odbędą się w gościnnej przestrzeni Nowego Teatru przy ulicy Madalińskiego 10/16.

Leave a reply