Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu naboru na XI edycję Studiów Podyplomowych „Zioła w Profilaktyce i Terapii”, organizowanych przez Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Studia te skierowane są do farmaceutów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie ziołolecznictwa. Program studiów obejmuje zagadnienia dotyczące działania i praktycznych zasad stosowania ziół w profilaktyce i leczeniu różnych chorób. Wykładowcami są nauczyciele akademiccy, wybitni specjaliści Wydziału Farmaceutycznego UMP, lekarze stosujący zioła w codziennej praktyce lekarskiej, a także przedstawiciel przemysłu farmaceutycznego.

Studia trwają II semestry (180 godzin). Zajęcia odbywają się w weekendy (sobota-niedziela) w trybie stacjonarnym. Rekrutacja trwa do 19 października 2024 r., a zajęcia rozpoczną się 26-27 października 2024 r.

Udział w studiach podyplomowych „Zioła w Profilaktyce i Terapii” to doskonała okazja do:

  • Poszerzenia wiedzy na temat działania i stosowania ziół w profilaktyce i leczeniu różnych chorób
  • Nabycia praktycznych umiejętności wykorzystywania ziół w codziennej pracy farmaceuty
  • Poznania najnowszych trendów w ziołolecznictwie
  • Nawiązania kontaktów z wybitnymi specjalistami w dziedzinie ziołolecznictwa

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem studiów i rekrutacji na stronie internetowej Wydziału Farmaceutycznego UMP: https://wf.ump.edu.pl/rekrutacja/studia-podyplomowe/studia-ziola-w-profilaktyce-terapii.

Z poważaniem,

Zespół Studiów Podyplomowych „Zioła w Profilaktyce i Terapii” Wydziału Farmaceutycznego UMP

Dodatkowe informacje:

Zapraszamy!

Leave a reply