Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o założeniu grup dyskusyjnych dla członków OIA w Warszawie w ramach serwera w komunikatorze Discord https://discord.com.

Nowa forma komunikacji jest odpowiedzią na Państwa potrzeby oraz rosnący zakres kierowanych na adres pytania@oia.waw.pl wiadomości.

Komunikator pozwala na przesyłanie wiadomości tekstowych, obrazów, dokumentów a także plików audio/wideo.

W celu skorzystania z serwera Discord Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie należy samodzielnie założyć osobiste konto w komunikatorze – https://discord.com/. Uwaga! bardzo prosimy o ustawienie imienia i nazwiska jako nicku w celu identyfikacji użytkownika na serwerze.

Załączamy link do krótkiego poradnika dotyczącego założenia konta oraz pierwszych „kroków” w korzystaniu z komunikatora Discord.
https://www.youtube.com/watch?v=KkXbT3NXUuI&ab_channel=FundacjaKML

Po założeniu konta wg powyższego schematu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego w „Strefie farmaceuty”. Prosimy o wpisanie pełnego nicku użytkownika.

Po weryfikacji formularza otrzymają Państwo na konto indywidualne zaproszenia informujące o dołączeniu do serwera.

AKTUALIZACJA

Wraz z uruchomieniem aplikacji „OIA WAW” zyskują Państwo dostęp do serwera DISCORD bezpośrednio z poziomu aplikacji – wystarczy posiadać aktywne konto użytkownika DISCORD!

W celu przybliżenia zasad działania komunikatora polecamy obejrzenie poniższego filmu na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=yenigJamUlo&ab_channel=Patrol1985

Uwaga! Konta nie zawierające danych identyfikujących użytkownika tj. nazwy zawierającej imię i nazwisko oraz zdjęcia profilowego nie zostaną dodane do serwera.

Leave a reply