W imieniu Okręgowej Rady Aptekarskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie serdecznie przypominamy, że uroczystość wręczenia praw wykonywania zawodu farmaceuty tegorocznym absolwentom, odbędzie się w środę 18 kwietnia 2018 roku o godz. 13:00 w Sali Odczytowej Centralnej Biblioteki Rolniczej mieszczącej się przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie

(prosimy o przybycie na miejsce spotkania: 5-10 minut wcześniej w celu dopełnienia formalności)

Zapraszamy Państwa (samych zainteresowanych) wraz z osobami towarzyszącymi.

 W programie przewidziano:

  • powitanie przez Prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej w Warszawie
  • wystąpienie Prezesa Okręgowej Rady Aptekarskiej w Warszawie8i
  • wystąpienia okolicznościowe
  • występ Pana Krzysztofa Fornalskiego (koncert gitarowy – gitara elektryczna)
  • uroczyste ślubowanie farmaceutów
  • wręczenie praw wykonywania zawodu farmaceuty.
mgr farm. Michał Byliniak
Prezes
Okręgowej Rady Aptekarskiej
Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie

Lista osób, którym „nadano” uprawnienia tj. Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty na posiedzeniu Rady OIA w Warszawie w poniedziałek 9 kwietnia br.

lp imiona i nazwisko
1 Anna Renata Babraj
2 Katarzyna Bar
3 Paulina Baranowska
4 Anna Basiakowska
5 Justyna Białach
6 Anna Urszula Bielak
7 Mateusz Biernat
8 Marlena Maria Bojarska
9 Olga Broniecka
10 Ewa Brouze
11 Karolina Wiktoria Bukowiecka
12 Magdalena Burkacka
13 Anna Urszula Bździuch
14 Paulina Magdalena Chochoł
15 Piotr Mateusz Chomicki
16 Karolina Magdalena Chrystow-Chrystow
17 Alicja Dorota Ciaciura
18 Joanna Paulina Cichoń
19 Joanna Karolina Ciurlej
20 Zuzanna Czacharowska
21 Lila Dąbkowska
22 Kinga Dąbrowska
23 Marzena Emilia Deptuch
24 Seweryn Bogumił Długowski
25 Anna Maria Doległo
26 Karolina Dudzik
27 Sara Halina Dyrkacz
28 Kinga Katarzyna Dziok
29 Paweł Fiołek
30 Michał Szymon Fronczak
31 Aleksandra Wiktoria Gach
32 Magdalena Garncarek
33 Małgorzata Wiesława Gawart
34 Klaudia Agnieszka Gaweł
35 Agata Grabowska
36 Ewelina Gruczyk
37 Dawid Grzeszczuk
38 Dominika Grzymała
39 Agnieszka Izdebska
40 Magda Izabela Jabłonowska
41 Paulina Agnieszka Jackowska
42 Justyna Joanna Janus
43 Ewa Jurczak
44 Magdalena Kaliszczak
45 Adam Wiesław Kasiński
46 Grzegorz Jerzy Kłudka
47 Karolina Justyna Kolebska
48 Barbara Halina Kołodziejska
49 Magdalena Konarowska
50 Dominika Maria Konopka
51 Sylwia Kosakowska
52 Anna Kupińska
53 Wiktor Ryszard Lorenz
54 Karolina Majka
55 Marta Małyszczyk
56 Karolina Mirecka
57 Monika Mosakowska
58 Małgorzata Anna Mynett
59 Paulina Anna Myszka
60 Ewa Klaudia Nawrocka
61 Katarzyna Nowicka
62 Katarzyna Obrębska
63 Kinga Patrycja Panecka
64 Karolina Anna Pawowska
65 Joanna Danuta Pecyna
66 Adriana Pęcherz
67 Martyna Pękała
68 Sandra Pietras
69 Ewelina Piętka
70 Paulina Patrycja Plata
71 Anna Monika Płońska
72 Żaneta Justyna Polak
73 Aleksandra Magdalena Połowska
74 Ewelina Anna Rączkowska
75 Anna Rodzik
76 Filip Konrad Rusiecki
77 Ewa Rzymska-Serwin
78 Karolina Klaudia Serwach
79 Sylwia Katarzyna Sikora
80 Justyna Siwołowska
81 Weronika Monika Skowrońska
82 Nazar Michał Smereczański
83 Magdalena Maria Sobczak
84 Mariusz Antoni Stokowski
85 Małgorzata Suska
86 Natalia Sylwia Szaflarska
87 Natalia Julita Szczawińska
88 Anna Maria Szprengiel
89 Anna Świerczewska
90 Bartosz Jacek Tomczyszyn
91 Agata Joanna Turek
92 Anna Wachowicz
93 Jeremi Walewski
94 Martyna Wardaszka
95 Iwona Aleksandra Weremkowicz
96 Michał Tomasz Wojtczak
97 Alicja Wysokińska
98 Katarzyna Zaborniak
99 Joanna Marta Ziembińska

 

Zostaw odpowiedź