Koleżanki i Koledzy.

W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu w sprawie IV Rodzinnego Spływu Kajakowego, który  odbędzie się w dniu 22 czerwca (sobota) rzeką Wkrą, uprzejmie informujemy, iż spotykamy się o godz. 9.00 w miejscowości Śniadówko – przy barze KOZA.

Następnie zostaniemy zawiezieni na miejsce startu – w miejscowości Joniec i po krótkim instruktażu ratowników WOPR rozpoczynamy spływ.

Na metę – przed mostem w Śniadówku przypłyniemy po ok. 4 – 5 godzinach, skąd przejdziemy spacerkiem do baru KOZA (ok. 150 m), gdzie będzie przygotowane dla wszystkich  ognisko i grill.

Nad bezpieczeństwem uczestników spływu czuwać będzie 3 ratowników WOPR.

Jednocześnie informuję, że Izba nie ponosi odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki oraz ich następstwa, które mogą się  wydarzyć na skutek spożywania alkoholu.

Woda jest żywiołem, dlatego bardzo proszę  wszystkich o zachowanie szczególnej rozwagi.

Koszt  uczestnictwa wynosi 35,- zł/os (70,- zł/kajak). Opłatę (gotówką) będzie można uiścić na miejscu właścicielowi wypożyczalni kajaków Panu Andrzejowi Świątkowskiemu tel. 601-397-791, lub jednemu z pracowników wypożyczalni.

Zgłoszenia (druk w załączniku) prosimy przesyłać do biura Izby (e-mail anna.skolek@oia.waw.pl) do poniedziałku 17 czerwca.

Druk zgłoszenia – kliknij TUTAJ.

TRASA SPŁYWU – kliknij TUTAJ, aby zapoznać się z trasąZostaw odpowiedź