Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych informuje, że jest już dostępny Suplement 2018 do Farmakopei Polskiej XI 2017.

Decyzją URPL dystrybucja Farmakopei Polskiej została powierzona wyłącznie Cogno Medical Sp. z o.o. Załączamy pismo Prezesa URPL w tej sprawie.

Zamówienia można składać na stronie www.cogno.eu , poprzez zakładkę „Farmakopea sklep”

Przed złożeniem zamówienia na Suplement 2018 do FP XI zapraszamy Państwa do zarejestrowania się na www.PharmInTouch.pl ponieważ znajdą tam Państwo kod rabatowy umożliwiający zakup promocyjnego zestawu: książki Suplement 2018 FP XI oraz pendrive’u z wersją elektroniczną FP XI 2017 + Suplement 2018 FP XI w bardzo atrakcyjnej cenie.

UPRZEJMIE PROSIMY O PRZEKAZANIE INFORMACJI DO CZŁONKÓW PAŃSTWA ORGANIZACJI.

Przypominamy, że zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA ZDROWIA z dnia 30 września 2002 r. w sprawie szczegółowych wymogów, jakim powinien odpowiadać lokal apteki „W lokalu apteki ogólnodostępnej i lokalu apteki szpitalnej zapewnia się dostęp do obowiązującej Farmakopei Polskiej” (par. 10 art. 3). Fakt posiadania aktualnego wydania FP jest sprawdzany podczas każdej kontroli inspektora farmaceutycznego.Zostaw odpowiedź